KONST / Oljemålningar / Oljemålning 14752010
nr 1475 2010
Åsa Åkerström
(1925-2012), Sverige
Oljemålning, "Tidig morgon". Signerad. Olja på pannå, 45x37 cm, yttermått inklusive ram: 48x40 cm
Utrop:
500 kr
Såld:
150 kr
måndag 20 juni 2022
kl 19:11:39
30/5 18:09:06
100 kr
3/6 15:11:15
20 jun
Kvinnliga Konstnärer
Läs mer om Kvinnliga Konstnärer
Åsa Åkerström
Läs mer om Ã…sa Ã…kerström